Belka
Piątek, 19 Lipca 2019   imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

[Cabview EN63A] Sandomierz-Kielce oczami maszynisty cz.1 FULL HD

 
Witam wszystkich:) Na wstępie chce podziękować Dyrekcji oraz wszystkim osobom ze Świętokrzyskiego Zakładu Przewozów Regionalnych za umożliwienie wykonania tego nagrania.Pozdrawiam także maszynistę oraz drużynę konduktorską. No to jedziemy dalej a raczej wracamy do domku drogą okrężną po zwiedzaniu Sandomierza :) W tej części odcinek Sandomierz -Ostrowiec Świętokrzyski Pozdrawiam moja żonkę Kasie oraz koleżankę Asie i dziękuję za udostepnienie sprzętu i miłe towarzystwo w zwiedzaniu Sandomierza: Podziękowania kieruje również do Przemka który nagrał ten pociąg na stacji w Sandomierzu a przy tym przyczynił się również do powstania tego filmu. Film częściowo z dźwiękiem częściowo bez-sami wiecie jak to jest. ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE KANAŁY

 


Artutitu82
 
Data pliku video: 2016-09-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sandomierski

Powiat sandomierski - powiat z siedzibą w Sandomierzu w województwie świętokrzyskim. Znajdziemy w nim gminy Sandomierz, Koprzywnica, Zawichost, Dwikozy, Klimontów, Łoniów, Obrazów, Samborzec, Wilczyce. Powiat sandomierski powstał na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.Jest regionem o charakterze typowo rolniczym. Sprzyja temu klimat i jakość tutejszej ziemi. Uprawiane są tu egzotyczne jak na nasz kraj owoce: brzoskwinie, morele, arbuzy.

Główną atrakcją jest sama siedziba powiatu – Sandomierz. Miasto o przeszło 1000-letniej historii jest pełne zabytkowej zabudowy, której powstanie sięga XIV w. Ofertę turystyczną wzbogacają muzea na terenie miasta. Miejsca widokowe na terenach powiatu pozwolą podziwiać niezapominane obrazy np. doliny Wisły, zarośli łęgowych i panoramę zagłębia siarkowego.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola