Belka
Środa, 17 Lipca 2019   imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH 2018

Data publikacji: 2018-11-20, Data modyfikacji: 2018-11-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Święto ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego. W tym roku  przebiegało pod hasłem: „Książka to przyszłość”.  Informacje o święcie umieszczono na gazetce przed biblioteką. Zorganizowano konkurs na „Najlepszego czytelnika października”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas II-VI. Ocenie konkursowej podlegała aktywność i kultura czytelnicza, której wyrazem była liczba wypożyczonych książek, terminowość ich oddawania, dbałość czytelnika …

Pełna treść wiadomości na: pspklimontow.pl/?p=6732
pspklimontow.pl, Źródło artykułu: pspklimontow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sandomierski

Powiat sandomierski - powiat z siedzibą w Sandomierzu w województwie świętokrzyskim. Znajdziemy w nim gminy Sandomierz, Koprzywnica, Zawichost, Dwikozy, Klimontów, Łoniów, Obrazów, Samborzec, Wilczyce. Powiat sandomierski powstał na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.Jest regionem o charakterze typowo rolniczym. Sprzyja temu klimat i jakość tutejszej ziemi. Uprawiane są tu egzotyczne jak na nasz kraj owoce: brzoskwinie, morele, arbuzy.

Główną atrakcją jest sama siedziba powiatu – Sandomierz. Miasto o przeszło 1000-letniej historii jest pełne zabytkowej zabudowy, której powstanie sięga XIV w. Ofertę turystyczną wzbogacają muzea na terenie miasta. Miejsca widokowe na terenach powiatu pozwolą podziwiać niezapominane obrazy np. doliny Wisły, zarośli łęgowych i panoramę zagłębia siarkowego.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola