Belka
Poniedziałek, 30 Stycznia 2023   imieniny: Martyna, Maciej, Marcin
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogólnopolskie Seminarium IKO World So-Kyokushin Karate Sandomierz 2022

Data publikacji: 2022-03-28, Data modyfikacji: 2022-03-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Ogólnopolskie Seminarium IKO World So-Kyokushin Karate Sandomierz 2022

Karatecy z całej Polski przyjechali do Sandomierza, aby uczestniczy w Ogólnopolskim Seminarium IKO World So-Kyokushin Karate Sandomierz 2022 zorganizowanym przez Klub Karate ,,Trójka’’ Sandomierz. To pierwsze tak duże wydarzenie środowiska karate o charakterze ogólnopolskim zorganizowane w Sandomierzu. Ponad 130 osób z 27 ośrodków z Polski zgłębiało tajniki karate. Swoich przedstawicieli w Seminarium miały ośrodki ze Świnoujścia, Szczecina, Gdyni, Ełku, Warszawy, Dąbrowy Górniczej, Łodzi, Legnicy, Kielc, Przemyśla, Sanoka, Krakowa, Lublina, Ostrowca, Nowego Targu i wielu innych miast. Jak powiedział organizator wydarzenia Sensei Tomasz Ciżyński było to wielkie święto rodziny karate, która spotkała się w pięknym Sandomierzu. Uczestnicy zostali zakwaterowani w hotelu ,,Sarmata’’.

Treningi odbywały się w Miejskiej  Hali Widowiskowo-Sportowej i prowadzone były przez autorytety w świecie karate; Shihan Krzysztof Borowiec Prezes Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin Koronea, Shihan Mariusz Godos Prezes Polskiego Związku Karate Kontaktowego, Shihan Józef Pietras, Sensei Radosław Ambroziak Krajowy Przedstawiciel IKO World So-Kyokushin Polska oraz Sensei Ewa Pawlikowska wielokrotna mistrzyni świata, Europy i Polski. Trzykrotna mistrzyni świata w karate Kyokushin. Po zajęciach na macie, karatecy zwiedzali Sandomierz, uczestniczyli w pokazie ,,Teatr Ognia”. Odbyli także plenerowy trening na Rynku Starego Miasta. Trzy dni upłynęło bardzo szybko, a stworzona przez uczestników miła i przyjazna atmosfera na długo pozostanie w pamięci.

Seminarium objął Honorowym Patronatem Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski, Starosta Sandomierski Marcin Piwnik oraz burmistrz Sandomierza Marcin Marzec.

, Źródło artykułu: Urząd Miejski w Sandomierzu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sandomierski

Powiat sandomierski - powiat z siedzibą w Sandomierzu w województwie świętokrzyskim. Znajdziemy w nim gminy Sandomierz, Koprzywnica, Zawichost, Dwikozy, Klimontów, Łoniów, Obrazów, Samborzec, Wilczyce. Powiat sandomierski powstał na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.Jest regionem o charakterze typowo rolniczym. Sprzyja temu klimat i jakość tutejszej ziemi. Uprawiane są tu egzotyczne jak na nasz kraj owoce: brzoskwinie, morele, arbuzy.

Główną atrakcją jest sama siedziba powiatu – Sandomierz. Miasto o przeszło 1000-letniej historii jest pełne zabytkowej zabudowy, której powstanie sięga XIV w. Ofertę turystyczną wzbogacają muzea na terenie miasta. Miejsca widokowe na terenach powiatu pozwolą podziwiać niezapominane obrazy np. doliny Wisły, zarośli łęgowych i panoramę zagłębia siarkowego.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola