Belka
Środa, 17 Lipca 2019   imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sandomierz 24 06 2018

 
Organizowane przez PiS w całym kraju spotkania posłów tej partii z wyborcami w ramach tzw. "prekampanii wyborczej", to doskonała okazja do tego, by stanąć twarzą w twarz z tymi "wybrańcami narodu", zadać im kilka "trudnych pytań" i powiedzieć im, co myślimy o ich rządach. Pytania o łamanie Konstytucji, niszczenie demokracji, niezależności sądów czy ustawę represyjną wywołują często spore zainteresowanie uczestników tych spotkań, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach, gdzie wolne media mają ograniczony zasięg, a bombardowani kłamliwą propagandą telewizji "publicznej" mieszkańcy słyszą wyłącznie o sukcesach różnego rodzaju programów rządowych z plusem w nazwie, czy w zwalczaniu wyimaginowanych "układów". A że można i warto to robić, udowadniają nasi Koledzy z Podkarpacia Jacek Mykita i Jarosław Lossan - autor nadesłanego FILMU ze spotkania Beaty Szydło z mieszkańcami Sandomierza w dn. 24 czerwca 2018 r.

 


fssm rp
 
Data pliku video: 2018-06-27, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sandomierski

Powiat sandomierski - powiat z siedzibą w Sandomierzu w województwie świętokrzyskim. Znajdziemy w nim gminy Sandomierz, Koprzywnica, Zawichost, Dwikozy, Klimontów, Łoniów, Obrazów, Samborzec, Wilczyce. Powiat sandomierski powstał na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.Jest regionem o charakterze typowo rolniczym. Sprzyja temu klimat i jakość tutejszej ziemi. Uprawiane są tu egzotyczne jak na nasz kraj owoce: brzoskwinie, morele, arbuzy.

Główną atrakcją jest sama siedziba powiatu – Sandomierz. Miasto o przeszło 1000-letniej historii jest pełne zabytkowej zabudowy, której powstanie sięga XIV w. Ofertę turystyczną wzbogacają muzea na terenie miasta. Miejsca widokowe na terenach powiatu pozwolą podziwiać niezapominane obrazy np. doliny Wisły, zarośli łęgowych i panoramę zagłębia siarkowego.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola