Belka
Piątek, 19 Lipca 2019   imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Stacja Sandomierz. Pierwszy pociąg pasażerski od 2006 Roku.

 
TLK "SAN" Relacji "Przemyśl-Warszawa" Doczekaliśmy się, my miłośnicy kolei i mieszkańcy Sandomierza połączenia kolejowego pięknego miasta z Resztą kraju. Frekwencja nie była powalająca ale to pierwsze dni kursowania więc wszystko przed tym pociągiem. Pociąg obowiązuje od nowego rozkładu jazdy i mam nadzieję że już tak pozostanie. Pociąg o poranku melduje się w Sandomierzu o 6:58 w wieczorem o 20:12. Pozdrowienia dla Ekip Podkarpacka Kolej, oraz Dla ekipy PKP Jazda i dziękuję za gustowną smycz :)

 


Przemek19840
 
Data pliku video: 2011-12-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sandomierski

Powiat sandomierski - powiat z siedzibą w Sandomierzu w województwie świętokrzyskim. Znajdziemy w nim gminy Sandomierz, Koprzywnica, Zawichost, Dwikozy, Klimontów, Łoniów, Obrazów, Samborzec, Wilczyce. Powiat sandomierski powstał na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.Jest regionem o charakterze typowo rolniczym. Sprzyja temu klimat i jakość tutejszej ziemi. Uprawiane są tu egzotyczne jak na nasz kraj owoce: brzoskwinie, morele, arbuzy.

Główną atrakcją jest sama siedziba powiatu – Sandomierz. Miasto o przeszło 1000-letniej historii jest pełne zabytkowej zabudowy, której powstanie sięga XIV w. Ofertę turystyczną wzbogacają muzea na terenie miasta. Miejsca widokowe na terenach powiatu pozwolą podziwiać niezapominane obrazy np. doliny Wisły, zarośli łęgowych i panoramę zagłębia siarkowego.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola