Belka
Piątek, 19 Lipca 2019   imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

[Cabview SA134] Rzeszów Główny -Sandomierz

 
Witam wszystkich:) Na wstępie chce podziękować Dyrekcji oraz wszystkim osobom z Podkarpackiego oddziału Przewozów Regionalnych za umożliwienie wykonania tego nagrania. Pozdrawiam także maszynistę oraz drużynę konduktorska. Pozdrawiam również wszystkich nagrywających / fotografujących na szlaku:) W dniu 1 lipca odbył się inauguracyjny przejazd pociągu z Rzeszowa do Sandomierza. Skład zestawiony z dwóch autobusów szynowych serii SA134 oraz SA135. Pogoda była jaka była niestety w Dębie Rozalin zaczęło padać i trochę się obraz rozjechał bo kamera ostrzyła do kropel deszczu, a niestety umieszczona była w takim miejscu aby nie ograniczać pola widzenia maszynisty.W miarę sensownie widać dopiero od Tarnobrzegu choć kropelki zostały. Może mi wybaczycie... Zapraszam na film z całej trasy

 


Artutitu82
 
Data pliku video: 2017-07-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sandomierski

Powiat sandomierski - powiat z siedzibą w Sandomierzu w województwie świętokrzyskim. Znajdziemy w nim gminy Sandomierz, Koprzywnica, Zawichost, Dwikozy, Klimontów, Łoniów, Obrazów, Samborzec, Wilczyce. Powiat sandomierski powstał na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.Jest regionem o charakterze typowo rolniczym. Sprzyja temu klimat i jakość tutejszej ziemi. Uprawiane są tu egzotyczne jak na nasz kraj owoce: brzoskwinie, morele, arbuzy.

Główną atrakcją jest sama siedziba powiatu – Sandomierz. Miasto o przeszło 1000-letniej historii jest pełne zabytkowej zabudowy, której powstanie sięga XIV w. Ofertę turystyczną wzbogacają muzea na terenie miasta. Miejsca widokowe na terenach powiatu pozwolą podziwiać niezapominane obrazy np. doliny Wisły, zarośli łęgowych i panoramę zagłębia siarkowego.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola