Belka
Środa, 17 Lipca 2019   imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZELEKTRYZOWANI. Eksperymenty i doświadczenia związane z naukami przyrodniczymi.

Data publikacji: 2018-11-26, Data modyfikacji: 2018-11-27
A A AWydrukDrukuj  
 
22 listopada w szkole odbył się spektakl z udziałem młodych naukowców, którzy przedstawili ciekawe doświadczenia wyjaśniające właściwości gazów znajdujących się w powietrzu. Uczniowie czynnie brali udział w asystowaniu przy niektórych eksperymentach. Pokaz był niezwykły, uczniowie mogli zaobserwować powstawanie fali uderzeniowej, działanie ciekłego azotu i powstawanie chmur. Duży entuzjazm wywołało otrzymywanie wodoru i jego wybuchowy charakter. …

Pełna treść wiadomości na: pspklimontow.pl/?p=6745
pspklimontow.pl, Źródło artykułu: pspklimontow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sandomierski

Powiat sandomierski - powiat z siedzibą w Sandomierzu w województwie świętokrzyskim. Znajdziemy w nim gminy Sandomierz, Koprzywnica, Zawichost, Dwikozy, Klimontów, Łoniów, Obrazów, Samborzec, Wilczyce. Powiat sandomierski powstał na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.Jest regionem o charakterze typowo rolniczym. Sprzyja temu klimat i jakość tutejszej ziemi. Uprawiane są tu egzotyczne jak na nasz kraj owoce: brzoskwinie, morele, arbuzy.

Główną atrakcją jest sama siedziba powiatu – Sandomierz. Miasto o przeszło 1000-letniej historii jest pełne zabytkowej zabudowy, której powstanie sięga XIV w. Ofertę turystyczną wzbogacają muzea na terenie miasta. Miejsca widokowe na terenach powiatu pozwolą podziwiać niezapominane obrazy np. doliny Wisły, zarośli łęgowych i panoramę zagłębia siarkowego.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola